| databaseName | KEGG |
| dbId | 11908596 |
| displayName | KEGG:sce:YLL004W ORC3 |
| geneName |
|
| identifier | sce:YLL004W |
| moleculeType | Entity |
| referenceDatabase | [ReferenceDatabase:11851443] KEGG |
| schemaClass | ReferenceDNASequence |
| url | http://www.genome.jp/dbget-bin/www_bget?sce:YLL004W |
| (referenceGene) |
© 2026 Reactome