| created | [InstanceEdit:11080360] Weiser, Joel, 2026-03-16 |
| databaseName | ENSEMBL Fungi |
| dbId | 11087181 |
| displayName | ENSEMBL:YOL133W |
| identifier | YOL133W |
| moleculeType | Entity |
| referenceDatabase | [ReferenceDatabase:11051504] ENSEMBL Fungi |
| schemaClass | ReferenceDNASequence |
| species | [Species:68322] Saccharomyces cerevisiae |
| stId | ensembl.fungi:YOL133W |
| url | https://fungi.ensembl.org/id/YOL133W |
| (referenceGene) |
© 2026 Reactome