| databaseName | KEGG |
| dbId | 11888410 |
| displayName | KEGG:sce:YHL025W SNF6 |
| geneName |
|
| identifier | sce:YHL025W |
| moleculeType | Entity |
| referenceDatabase | [ReferenceDatabase:11851443] KEGG |
| schemaClass | ReferenceDNASequence |
| url | http://www.genome.jp/dbget-bin/www_bget?sce:YHL025W |
| (referenceGene) |
© 2026 Reactome