| databaseName | COSMIC - genes |
| dbId | 11393916 |
| displayName | COSMIC - genes:ZNF286A ZNF286A |
| geneName |
|
| identifier | ZNF286A |
| moleculeType | Entity |
| referenceDatabase | [ReferenceDatabase:11390954] COSMIC - genes |
| schemaClass | ReferenceDNASequence |
| url | https://cancer.sanger.ac.uk/cosmic/gene/overview?ln=ZNF286A |
| (referenceGene) |
© 2026 Reactome